Dell Latitude 5580

( ilość produktów: 1 )

Niesamowicie wydajny laptop o ekranie dostosowanym do pracy i nauki to Dell Latitude 5580. To urządzenie z górnej półki, które może służyć Ci doskonale przez bardzo długi czas. Laptop ma nowoczesny wygląd, ale wyróżnia go także niezwykle szybkie działanie.

W naszym sklepie internetowym z łatwością odnajdziesz urządzenia dla wymagających użytkowników. Do takich sprzętów należy Dell Latitude 5580. Ma stylowy design, jest elegancki i smukły, zapewnia pracę na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz sprzętu biznesowego, który pozwoli Ci korzystać z wielu programów w tym samym czasie i wykonywać zadania szybko, a także skutecznie, to zwróć uwagę na ten model. Niezawodny, estetyczny i wygodny Dell Latitude 5580 zachwyci Cię swoimi parametrami!.

Dell 5580 w różnych wariantach

Dell 5580 z naszej oferty możesz dobrać według Twoich indywidualnych preferencji. Możesz wybrać go w różnych wariantach, w zależności od tego, jakiej pamięci potrzebujesz lub czego wymagasz od procesora. Ten doskonały model znajdziesz u nas w różnych wariantach cenowych nie tylko ze względu na podzespoły, które są odmienne w różnych modelach, ale także na klasę. Jeśli zależy Ci na nieskazitelnym wyglądzie, to wybierz Dell 5580 z klasy A lub A-. Wolisz funkcjonalność, a wygląd jest na drugim miejscu i nie przeszkadzają Ci drobne ryski? Nie przepłacaj i zdecyduj się na ten sprzęt klasy B.

Latitude 5580 szybki i wytrzymały

Laptop Latitude 5580 ma wzmocnioną obudowę, która chroni go podczas upadku czy innych zagrożeń. Zależy Ci na dysku, który jest odporny na wstrząsy i wibracje, bo często podróżujesz? Zdecyduj się na ten model z szybkim dyskiem SSD. To laptop, który doskonale sprawdza się podczas pracy wielowątkowej, ma także wygodny układ klawiszy i ekran o przekątnej 15,6 cala, która sprawia, że wzrok nie męczy się szybko. Wydajny procesor pozwala na wykonywanie bardziej skomplikowanych działań, a więc możesz na nim otwierać specjalistyczne programy służące Twojej pracy. Laptop jest wyposażony w kamerę do wideorozmów, a także w czuły mikrofon. Ogromną zaletą tego modelu jest ekran, który pozwala na oglądanie filmów w jakości HD. Obróbka grafiki, przeglądanie internetu, praca, nauka - to wszystko zapewni Ci właśnie ten wydajny sprzęt!

Poleasingowy Dell Latitude 5580 ma klawiaturę, która chroni wnętrze laptopa przed zalaniem. Dostajesz na niego gwarancję, a więc nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego sprzętu. Laptop ma już zainstalowany system operacyjny, dzięki czemu nie musisz martwić się o odpowiednie oprogramowanie. W zestawie dostajesz także zasilacz i wytrzymałą baterię, która będzie pracowała na jednym naładowaniu minimum przez godzinę. Masz jakieś pytania dotyczące tego sprzętu? Napisz do nas!

Specyfikacja Dell Latitude 5580

Podstawowe
Procesor
  • Intel Core i3-7100U
  • Intel Core i3-7200U
  • Intel Core i5-7300U
  • Intel Core i5-7440HQ
  • Intel Core i7-7600U
  • Intel Core i7-7820HQ
Pamięć RAM

DDR4, maksymalnie do 32 GB

Ekran
  • 15,6 cala, 1366 x 768, matowy
  • 15,6 cala, 1920 x 1080, matowy, dotykowy
  • 15,6 cala, 1920 x 1080, matowy
Wymiary (szer. x gł. x wys.)

376.0 mm x 250.5 mm x 22.5 mm

Waga

Od 1.9 kg

pixel