Dell Latitude E5450

( ilość produktów: 1 )

Laptop do nauki jest niewątpliwie koniecznością w dzisiejszych czasach. Wyszukiwanie informacji w sieci, tworzenie prac pisemnych czy tworzenie przejrzystych prezentacji, ale także uczestnictwo w zajęciach podczas nauki zdalnej – do tego wszystkiego potrzebny jest komputer. Nie ma sensu przepłacać i decydować się na nowy sprzęt, skoro można mieć w niskiej cenie doskonały laptop poleasingowy. Świetny do celów związanych z nauką będzie Dell Latitude E5450.

Dell Latitude E5450 dla studenta 

Komputer Dell Latitude E5450 to urządzenie, które zostanie docenione przez każdego studenta. W naszym sklepie internetowym kupisz tego laptopa w cenie idealnej na studencką kieszeń. Urządzenie nie nadwyręży Twojego studenckiego portfela, a jednocześnie umożliwi Ci wykonywanie wszystkich uczelnianych zadań w szybki oraz efektywny sposób. Jego atutem jest to, iż waży około 2 kilogramy, czyli bez problemu zabierzesz go ze sobą wszędzie, gdzie zechcesz. Ma wydajny procesor, który umożliwia wykonywanie wielu działań w tym samym czasie – bez wieszania się i problemów z zacinaniem. Ma wygodną klawiaturę o niskim skoku, dzięki czemu pisanie będzie szybkie i niemęczące dla dłoni. Jego matryca o wielkości 14 cali to komfort dla oczu, nawet podczas wielogodzinnej nauki. Pamięć, jaką dysponuje, w zupełności wystarczy na zainstalowanie najważniejszych programów oraz przechowywanie plików. Jeżeli szukasz laptopa do nauki, dzięki któremu będziesz mieć dostęp do zasobów sieci, to ten sprzęt okaże się strzałem w dziesiątkę. Urządzenie posiada wiele złącz, jakie wykorzystasz podczas przesyłania danych, ale też łączenia laptopa z innymi sprzętami. Dodatkową zaletą jest jego klasyczny wygląd – czarna, klasyczna obudowa to estetyczne wykończenie, które jednocześnie spełnia wymagania dotyczące wytrzymałości.

 

Dell E5450 do nauki

Twoje dziecko chodzi do szkoły podstawowej albo liceum? Zapewne potrzebuje własnego laptopa do nauki i rozrywki. Dell E5450 sprawi, że Twoja pociecha będzie mogła pisać wypracowania, korzystać z pomocy naukowej i kontaktować się ze znajomymi. To sprzęt, który nie obsłuży najnowszych gier, co jest dodatkową zaletą, jeśli chcesz, by laptop służył głównie do nauki, a nie zabawy. Jednak Twoje dziecko będzie mogło także słuchać za jego pomocą muzyki lub oglądać filmy. Dell E5450 sprawdzi się dla dzieci w różnym wieku, będzie solidnym wsparciem w nauce, także podczas lekcji zdalnych.

 

Latitude E5450 dla domu

Latitude E5450 to laptop, który może pełnić też rolę sprzętu rodzinnego. To urządzenie, z którego skorzystasz chcąc opłacić rachunki, złożyć zamówienie online czy wysłać maila. Każdy z domowników może wykorzystywać go do przeglądania sieci i wykonywania zadań związanych z nauką, pracą czy rozrywką.

 

Poleasingowy Dell Latitude E5450

Poleasingowy Dell Latitude E5450 to laptop, który Cię nie zawiedzie i okaże się ważny w wielu sytuacjach. Nie przepłacaj, nie kupuj nowego sprzętu – wybierz poleasingowy laptop, który ma wszystko, czego potrzebujesz!

pixel