Darmowa dostawa od 50,00 zł

Dell Latitude E5470

( ilość produktów: 1 )

Poleasingowy laptop do pracy i nauki zdalnej

 

Praca oraz nauka zdalna zaczęły być koniecznością w obliczu pandemii. W związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na wydajny sprzęt, który to umożliwi. Mnóstwo rodzin stanęło w obliczu konieczności zakupienia nowych komputerów. Nawet posiadając tylko jedno dziecko, wielu rodziców nie ma jak zapewnić sprzętu do nauki. Wcześniej jeden laptop wystarczał na jedną rodzinę. Teraz zdalnie pracują rodzice, a dzieci muszą uczestniczyć w lekcjach online. Nowe laptopy to ogromny wydatek. Nie musisz jednak wybierać sprzętu prosto z półki sklepowej! Możesz wybrać w pełni funkcjonalny laptop poleasingowy, który ma drobne ślady użytkowania, ale wciąż wyróżnia się doskonałymi parametrami. Taki właśnie jest Dell Latitude E5470. Będzie świetny zarówno do celów biznesowych, jak i do nauki! Jego wydajny procesor Intel i5-6200U zapewni stabilne działanie zarówno podczas rozmów wideo, jak i jednoczesnego notowania. Udźwignie wiele odpalonych aplikacji i programów na raz. Nie będzie to dobry wybór dla graczy lubiących nowości i specjalistów zajmujących się pracą na ciężkich programach do obróbki graficznej czy też angażujących do obliczeń dużą moc procesora, ponieważ ma tylko dwa rdzenie. Jednak to doskonały laptop do korzystania z internetu, standardowej pracy zdalnej oraz nauki.

 

Dell Latitude E5470 - doskonała grafika i wielozadaniowość

 

Dell E5470 to laptop, który pozwoli Ci na wykonywanie kilku zadań na raz. W tle słuchasz wykładu, w osobnym programie notujesz, a w tym czasie szukasz dodatkowych informacji w internecie, aby zrozumieć poruszane na lekcji zdalnej zagadnienia. Na osobnych kartach przeglądarki masz otwarte serwisy społecznościowe, strony z memami, spauzowany film na YouTube, który włączysz od razu po rozpoczęciu przerwy bez wylogowywania się z programu do komunikacji z nauczycielami (jak na przykład Zoom). To wszystko możesz robić w tym samym momencie. Ponadto możesz oglądać na nim filmy w wysokiej jakości, a procesor nie wydziela dużo ciepła, co pozwala Ci na wielogodzinne działanie bez przegrzania komputera. Dell E5470 sprawdzi się podczas pracy oraz nauki – wybierz ten wydajny sprzęt!

 

Laptop Dell Latitude E5470 – podzespoły

 

Poza wydajnym procesorem Laptop Dell Latitude ma zintegrowaną kartę graficzną, 8 GB pamięci RAM oraz liczne złącza. Należą do nich: Card Reader, HDMI, Kensington Lock, RJ-45 (LAN, Ethernet), SIM, Smart Card, USB 3.0, (VGA) D-SUB, Złącze stacji dokującej. Bez problemu podłączysz do niego inne urządzenia. To laptop dla pracowników, studentów oraz uczniów w bardzo niskiej, poleasingowej cenie, a dodatkowo ma klasę A-! Popracujesz na jego baterii przynajmniej godzinę, ale czas działania bez konieczności podłączania do prądu może wynosić nawet 240 minut. Wybierz ten tani sprzęt do pracy i nauki, a nie zawiedziesz się!

pixel