Darmowa dostawa od 50,00 zł

Dell Latitude E6320

( ilość produktów: 1 )

Jesteś w ciągłym biegu? Często jeździsz na uczelnie, spotykasz się z klientami czy wozisz ze sobą każdego dnia komputer do biura? Doskonałym rozwiązaniem będzie dla Ciebie Dell Latitude E6320! Jest lekki, a zarazem ma niewielkie rozmiary – z łatwością będziesz nosić go każdego dnia na ramieniu w torbie na laptopa czy plecaku. To solidny, wytrzymały sprzęt, który sprawdzi się w pracy, nauce, ale w szczególności dla osób, które lubią mieć laptopa cały czas przy sobie. 

Dell E6320 – czym się cechuje?

 

Dużym atutem jest jego matryca o przekątnej 13,3 cala – idealna dla osób, które chcą móc pracować w każdych warunkach – w pociągu, na kanapie czy łóżku. Zabierzesz go ze sobą w każde miejsce i wygodnie będziesz używać go do pracy czy też nauki. Laptop zachowuje głębię barw i praca na nim jest możliwa pod wieloma kątami – ekran zapewnia komfortową widoczność. Dlatego sprawdzi się do oglądania filmów w parze, czy tworzenie prezentacji i przedstawianie ich współpracownikom czy partnerom biznesowym. Dell E6320 ma niewielkie rozmiary, a zarazem wyróżnia się wydajnością pracy. To urządzenie do biznesu oraz użytku osobistego. Zaletą tego urządzenia jest matowa matryca, doskonała do wielogodzinnej pracy!

 

Latitude E6320 – laptop biznesowy dla Ciebie

 

Dlaczego Latitude E6320 jest doskonały do pracy? Ma wiele plusów, jedną z nich jest cicha praca. Nie usłyszysz dużego szumu podczas prac biurowych, tworzenia i prezentowania materiałów innym. Możesz spokojnie pracować w ciszy i nie dekoncentrować innych osób znajdujących się w tym samym pomieszczeniu. Kolejnym atutem jest system chłodzenia – laptop nie nagrzewa się mocno i szybko. Oczywiście przy maksymalnym obciążeniu stanie się ciepły, ale wystarczy wyłączyć go na kilka minut i znów jest całkowicie chłodny. To duża zaleta, ponieważ wiele laptopów biurowych mocno się nagrzewa podczas intensywnej pracy, a ochłodzenie możliwe jest przez danie im dużego czasu na odpoczynek. Latitude E6320 jest w tej kwestii doskonały! Urządzenie posiada doskonałe głośniki, które generują donośny dźwięk i zachowują jego wysoką jakość. 

 

Laptop Dell Latitude E6320 – duża wytrzymałość 

 

Urządzenie ma solidną budowę, która stworzona jest ze stopu kilku metali. To daje jej wytrzymałość, a dodatkową zaletą są wzmocnione zawiasy ze stali oraz narożniki z wytworzone z większym udziałem magnezu, co chroni je przed uderzeniami. Ten biznesowy laptop ma także ergonomiczną klawiaturę, która nie ma wysokiego przeskoku i cicho pracuje. Wyróżnia go elegancki design, wytrzymała obudowa i wysoka wydajność. 

 

Dell Latitude E6320 – mały i wydajny sprzęt dla zabieganych

 

Posiada dużą liczbę złącz, co czyni go wielozadaniowym. Nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna, możesz kupić u nas Laptop Dell Latitude E6320 w bardzo niskiej, poleasingowej cenie! Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego sprzętu – napisz do nas. Chętnie Ci doradzimy i opowiemy więcej o możliwościach tego urządzenia. 

pixel