Dell Latitude E6330

( ilość produktów: 1 )

Latitude E6330  zapewnia niesamowicie wygodną pracę w domu i biurze. To stylowy laptop biznesowy, skonstruowany w taki sposób, żeby zapewnić maksymalną swobodę użytkowania. Wyróżnia go przede wszystkim chłodna obudowa. Laptop nie nagrzewa się szybko i łatwo, a ponadto jest także cichy. Jego klawiatura jest wyprofilowana do pracy, a więc klawisze są odpowiedniej wysokości i wielkości, nie ma dużego przeskoku, dzięki czemu łatwo się na nim pisze. Jest to wydajny, biznesowy laptop, który usatysfakcjonuje każdego pracownika biurowego.

Dell Latitude E6330 – stworzony do pracy

 

Laptop Dell Latitude E6330 ma konstrukcję idealnie dostosowaną do wydajnej pracy. Poza wspomnianą i wygodną klawiaturą ma także matową matrycę. To bardzo duży plus tego modelu, ponieważ nie ma znaczenia gdzie się pracuje, ekran cały czas przedstawia optymalny obraz, bez refleksów, odbić światła. Możliwe jest zatem pracowanie przy dużym oświetleniu, także na zewnątrz. Korzystanie z laptopa w różnych miejscach i warunkach ułatwia także jego rozmiar. Dell Latitude E6330 ma kompaktową budowę, ekran ma 13,3 cala. Urządzenie waży nieco więcej niż 2 kilogramy, co sprzyja zabieraniu go w dalsze podróże, ale też przemieszczanie się z nim do pracy, na uczelnie, do kawiarni.

 

Latitude E6330 trwałość i ergonomia

 

Latitude E6330 jest biznesowy, dlatego też ma wygodny układ, powierzchnię i kształt klawiszy. Dużym atutem tego modelu jest jego obudowa. Narożniki laptopa zostały wzmocnione stopem magnezu, który nadaje im trwałość oraz zabezpiecza przed urazami. Ponadto pokrywa laptopa jest wykonana z twardego aluminium. To sprawia, że obudowa nie wygina się pod naciskiem i cechuje ją wysoka odporność na uderzenia, wibracje i inne potencjalne uszkodzenia. Zawiasy urządzenia są również niezwykle solidne, trzymają ekran „w ryzach”. Laptop nie zamknie, ani nie otworzy się przypadkowo – nawet podczas podróży, ponieważ otwarcie go wymaga siły. Niewielkiej, ale nie da się go otworzyć jedną dłonią – przy takich próbach Latitude E6330 unosi się cały.

 

Dell E6330 biznesowy wygląd i działanie

 

Elegancki wygląd, jaki ma Dell E6330 zachęca do tego, aby wykorzystywać go do biznesu, spotkań z klientami oraz tworzenia prezentacji i dokumentacji firmowej. Jest wydajny oraz pozwala na swobodną, a także wygodną pracę w różnych warunkach bez obaw na zniszczenia czy urazy.

 

Poleasingowy Dell Latitude E6330 – różne podzespoły

 

Ten poleasingowy Dell Latitude E6330 to doskonała oferta dla każdego właściciela firmy czy pracownika biurowego. W naszym sklepie możesz znaleźć różne wersje elementów wewnętrznych. Dlatego też przy zakupie zwróć uwagę na rodzaj procesora oraz pamięć. Zachęcamy do kontaktu w przypadku pytań i wątpliwości.

pixel