Darmowa dostawa od 50,00 zł

Dell Latitude E6440

( ilość produktów: 1 )

Przechowywanie dokumentów oraz plików, codzienna praca, a także rozrywka. To właśnie do tych celów wykorzystujemy laptopy. Nie musisz decydować się na nowy sprzęt, aby móc wykonywać wszystkie te czynności. Wystarczy, że wybierzesz oferowany przez nas Dell Latitude E6440. To biznesowy laptop, który wesprze Cię w wykonywaniu zadań służbowych. 

Dell Latitude E6440 – laptop biznesowy

 

Ten sprzęt pozwoli Ci na tworzenie dokumentacji, przechowywanie danych i kontakt ze współpracownikami. Będziesz go wykorzystywać także do użytkowania firmowych aplikacji oraz programów. To idealny laptop dla księgowych, copywriterów, dziennikarzy, jak również pracowników administracyjnych. Zabierzesz go po pracy do domu, aby odprężyć się przy przyjemnym filmie czy też przeglądać serwisy społecznościowe. 

 

Dell E6440 -  wytrzymały laptop do pracy

 

Ten laptop zagwarantuje Ci komfortową pracę i pozwoli Ci na wykonywanie jednocześnie kilku działań – nie zawiesza się podczas korzystania z różnych programów w tym samym czasie. Warto zwrócić uwagę na jego wytrzymałą budowę. Jest złożona z niezwykle silnych materiałów, jego zawiasy są wzmocnione. Konstrukcja laptopa jest sztywna, wyróżnia się on także zabezpieczeniami przed zalaniem podzespołów. Nie jest wodoszczelny, jednak naprawa skutków zalania będzie o wiele mniej kosztowna, niż w przypadku innych modeli. Laptop ma wiele złączy, dzięki którym możesz podłączyć do niego inne urządzenia, jak na przykład projektor. Sprzęt jest także lekki, a jednocześnie ma klasyczny i elegancki wygląd. Dlatego też doskonale sprawdzi się dla handlowców, którzy jeżdżą do swoich klientów z prezentacjami. Będzie jednak także świetnie sprawdzał się w każdym biurze, również tym domowym. Komputer działa płynnie oraz cicho.

 

Latitude E6440 – cechy urządzenia

 

Laptop ma matrycę, której wielkość wynosi 14". Latitude E6440 jest wiec przystosowany do komfortowej, kilkugodzinnej pracy. Jego wytrzymałość robi wrażenie, jednak warto docenić również biznesowy wygląd, a także głębokie barwy. Matryca wykonana jest z nowoczesnych materiałów, a więc ta technologia nie męczy mocno wzroku. Jeżeli poszukujesz sprzętu do pracy i relaksu, to sprawdź ten model i zamów go w naszym sklepie online jeszcze dziś! Dostaniesz wraz z nim ładowarkę oraz baterię. Latitude E6440 ma także zainstalowany system operacyjny, możesz od razu wykorzystywać ten sprzęt do pracy.

 

Laptop Dell Latitude E6440

 

Jego minimalistyczny wygląd przypadnie do gustu każdemu. Zarówno osobom pracującym w biurze, w domu, jak i studentom. Ma uniwersalny, ale jednocześnie klasyczny design. Jego klawiatura nie ma wysokiego przeskoku, dzięki czemu pisanie nawet przez długi godzin nie męczy, a palce mogą przesuwać się po nim swobodnie i szybko. Laptop Dell Latitude E6440 będzie więc doskonałym sprzętem biurowym, osobistym i do nauki.

pixel