Darmowa dostawa od 50,00 zł

Dell Latitude E7240

( ilość produktów: 7 )

Lekki komputer, który zabierzesz ze sobą wszędzie

 

To model, który włożysz do plecaka czy torebki i przeniesiesz tam, gdzie tylko masz ochotę. Jest niezwykle lekki – wazy tylko 1,34 kg. Co oznacza, że jest lżejszy niż 1,5 litrowa butelka wody! Jeśli lubisz pracować mobilnie albo często podróżujesz czy jeździsz w różne miejsca tego samego dnia, to zawsze możesz mieć ze sobą ten niezawodny sprzęt! Dell Latitude E7240 to biznesowy UltraBook. Dodatkową zaletą tego urządzenia jest wyjmowany akumulator. Ten niesamowicie lekki laptop jest również smukły – możesz z niego korzystać w każdych warunkach. Na jego korzyść przemawia także matowa matryca, która nie odbija światła, nie męczy wzroku. Posiada również pokrywę, która chroni sprzęt przed plamami, nierównomiernym naświetleniem i innymi czynnikami. To kolejne cechy, które stają się nieocenione podczas pracy w parku, pociągu czy kawiarni!

 

Laptop Dell E7240

 

Niech Cię nie zmyli to, że laptop Dell E7240 jest ultralekki. Nie sprawia to, iż jest mniej odporny na uderzenia czy uszkodzenia – wręcz przeciwnie. Został zbudowany w taki sposób, aby właśnie podczas podróży nic mu się nie stało. Nie straszne są mu wstrząsy czy uderzenia. Ma pancerny zawias, który jest solidny i nie ma ryzyka jego zniszczenia. Nawet, jeśli będziesz spacerować szybko z tym laptopem, to ekran nie obniży się samoistnie! Posiada sztywną, solidną obudowę. Ekran tego nowoczesnego laptopa ma o wiele szerszy kąt otwierania – to aż 180 stopni! Idealna funkcja dla osób prezentujących różne projekty na biznesowych spotkaniach, ale ta opcja będzie doceniona też przez wszystkich, którzy chcą oglądać na nim filmy.

 

Dell Latitude E7240 opinie

 

Laptop do pracy musi być nie tylko wydajny, trwały i elegancki. Ważne jest, abyś w każdej sytuacji mógł podłączyć do niego urządzenie klienta czy dysk zewnętrzny. W przypadku Dell Latitude E7240 opinie są niezwykle pozytywne. Użytkownicy cenią go nie tylko za lekkość i trwałość, ale także wielość portów. To właśnie dlatego odnośnie Dell Latitude E7240 opinie są tak bardzo przychylne. Laptop posiada aż trzy porty USB 3.0! Przez jeden z nich podładujesz swój telefon. Nie mogło w nim zabraknąć także wyjścia HDMI oraz złącza do stacji dokującej! Podłączysz do niego monitor, projektor, internet (nawet wtedy, gdy nie masz wifi, tylko standardowy kabel ethernet). Procesor i5 czwartej generacji zapewni Ci płynną pracę bez zawieszania. Jego szybki dysk SSD jest odporny na wstrząsy i uderzenia – nie musisz się martwić jego awarią! Laptop Dell E7240 to nowoczesny sprzęt do pracy, który Cię zachwyci i zagwarantuje maksymalną wygodę! Już teraz możesz kupić go w niesamowicie atrakcyjnej cenie w naszym sklepie! Nie czekaj, laptopy poleasingowe tak wysokiej jakości szybko znikają z naszego sklepu.

pixel