Dell Latitude E7250

( ilość produktów: 5 )

Chcesz posiadać biznesowy sprzęt, który jednocześnie wyróżnia się kompaktowym rozmiarem, ale pozwala także na efektywną pracę? Wybierz ten sprzęt ze znanej serii Latitude, która powstała właśnie z myślą o potrzebach biznesowych. 

Dell Latitude E7250 – wydajny i niewielki

 

Dell Latitude E7250 jest niezwykle lekki, ma matrycę o przekątnej 12,5 cala, a przy tym działa sprawnie i stabilnie. Nie nagrzewa się podczas intensywnej pracy, ma elegancki wygląd, który czyni go reprezentatywnym w każdej sytuacji. Nie ważne czy potrzebujesz sprzętu do biura, na spotkania z klientami, na studia -  w każdych okolicznościach ten laptop będzie doskonały. 

 

Dell E7250 – profesjonalny design i wytrzymałość

 

Elegancka obudowa nie jest delikatna, powstała ze stopów magnezu i włókien węglowych. Dzięki temu laptop jest lekki, ale solidny. Połączenie tych materiałów pozwoliło na uzyskanie wysokiej trwałości przy jednoczesnej lekkości. Rama konstrukcji jest dodatkowo wzmocniona, obudowa laptopa przeszła wiele testów, a sam sprzęt wyróżnia się certyfikatem wytrzymałości armii amerykańskiej. Laptop nie zniszczy się w podróży. Możesz pracować na nim w każdych warunkach i we wszystkich miejscach. Zarówno przy biurku, na kanapie, w pociągu czy na korytarzu uczelni. Dell E7250 świetnie sprawdzi się dla wszystkich studentów. Zmieścisz go w torbie czy plecaku, zabierzesz na uczelnię i do biblioteki. Stanie się doskonałym towarzyszem Twojej nauki, ale zapewni Ci także doskonałą rozrywkę.

 

Latitude E7250 szeroka funkcjonalność

 

Latitude E7250 to mobilny sprzęt z zainstalowanym systemem operacyjnym. Posiada wiele złącz, które sprawią, że podłączysz go do wielu innych swoich urządzeń. Pozwala na komfortowe oglądanie filmów, korzystania z internetu oraz pracy. To doskonały wybór dla uczniów, pracowników biurowych oraz przedsiębiorców. Zamów go!

 

Ultrabook Dell Latitude E7250

 

Ultrabook Dell Latitude E7250 wraz z ładowarką, baterią oraz zainstalowanym systemem operacyjnym to zestaw, z którego będzie zadowolony każdy użytkownik. Wybierz go, jeśli potrzebujesz lekkiego, smukłego i eleganckiego laptopa, który wyróżnia się trwałością oraz niezawodnym działaniem. Decydując się na niego otrzymasz sprzęt gotowy do natychmiastowego uruchomienia oraz użytkowania. Wybierz ten niepozorny laptop o klasycznym wyglądzie z wydajnymi podzespołami, które umożliwiają stabilne działanie przez wiele godzin. Każdego laptopa pakujemy w dokładny sposób, a więc nie musisz martwić się tym, iż zostanie uszkodzony podczas drogi do Ciebie. Wszystkie sprzęty przed dodaniem oferty są przez nas testowane na wiele sposobów, dzięki czemu nie ma wątpliwości, iż laptop jest całkowicie sprawny i pozwoli na doskonałą pracę. Zamów Ultrabook Dell Latitude E7250 w naszym sklepie internetowym i ciesz się sprzętem o doskonałym działaniu w cenie, która Cię zaskoczy!

pixel