Dell Latitude E7270

( ilość produktów: 5 )

To laptop, który z pewnością zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby dotyczące laptopa biznesowego. Ma matowy ekran, a więc nie będzie odbijało się od niego światło, a wszystkie elementy będą bardzo widoczne. Twój wzrok nie będzie się szybko męczyć. Dell Latitude E7270 zapewni Ci ciągłą pracę przez długi czas na wysokim poziomie!

Zobacz naszą recenzję tego modelu!


Dell Latitude E7270 – biurowy mistrz

 

Możesz za jego pomocą realizować wszystkie projekty służbowe, a także wykonywać zadania związane z Twoim zawodem. Dodatkową zaletą sprzętu jest jego konstrukcja -  solidna rama i obudowa wyróżniają się odpornością na uderzenia, wstrząsy oraz wibracje. Klawiatura ma zabezpieczenia przed zalaniem i chroni wnętrze urządzenia. Laptop jednocześnie jest elegancki. Trwałość, solidność, wspaniały wygląd i doskonała funkcjonalność – te cechy doskonale określają ten biznesowy sprzęt. 

 

Dell E7270 – smukły i lekki

 

Ta maszyna ma dużo więcej zalet, jest także bardzo lekki i smukły. To dodaje mu jeszcze więcej elegancji. Z powodzeniem będziesz zabierać go do pracy i na spotkania biznesowe. Sprawdzi się dla osób podróżujących, a także wykorzystujących sprzęt do codziennej pracy. Możesz go wykorzystywać też do prywatnych celów – korzystania z internetu, obsługi bankowości internetowej, czytania wiadomości i odwiedzania ulubionych stron. Zabierzesz go ze sobą w podróż wakacyjną czy służbową i nie będzie on dla Ciebie dużym obciążeniem. Ma tylko 12,5 cali, a więc możesz na nim pracować w różnorodnych warunkach. Niech lekkość tego laptopa Cię jednak nie zmyli – nie została ona osiągnięta kosztem wnętrza tego urządzenia. Jest on wyposażony w komponenty, które pozwalają na skuteczną i płynną pracę. Możesz jednocześnie słuchać na nim muzyki, wypełniać dokumenty, tworzyć prezentacje oraz wykonywać obliczenia. Dell E7220 wspaniale sprawdzi się u wszystkich, którzy chcą w niskiej cenie mieć doskonały sprzęt do pracy. 

 

Latitude E7270 w niskiej cenie

 

Ten sprzęt jest doskonały do pracy, zarówno pod względem wyglądu, konstrukcji, jak i możliwości sprzętowych. Notebook pozwoli Ci na wykonywanie zadań służbowych, a po pracy zabierzesz go do domu i będziesz cieszyć się rozrywką w najlepszych warunkach – wysokiej jakości obraz i dźwięk sprawią, że przyjemnie spędzisz przy nim czas. Latitude E7270 to stylowe urządzenie do pracy, wysoka rozdzielczość oraz matowa matryca sprawią, że z dużą wygodą wykonasz na nim wszystkie służbowe zadania.

 

Ultrabook Dell Latitude E7270 zestaw dla każdego

 

Nie ważne czy szukasz laptopa do pracy, czy do nauki i użytku domowego – ten sprzęt jest do uniwersalnego zastosowania, a jego lekkość będzie doceniona przez każdego, kto często się przemieszcza i lubi mieć ze sobą laptopa. Zamów go w naszym sklepie internetowej w niskiej cenie!

pixel