Darmowa dostawa od 50,00 zł

Dell Latitude E7470

( ilość produktów: 1 )

Komputer do pracy

 

Potrzebujesz wydajnego komputera, który pomoże Ci w codziennej pracy? Wybierz Dell Latitude E7470. Ma wysokiej klasy procesor Intel i5 szóstej generacji, solidny dysk SSD, 8 GB Ram oraz zintegrowaną kartę graficzną. To maszyna, dzięki której wykonasz wszystkie swoje obowiązki służbowe. Z łatwością wykonasz mnóstwo zadań na raz. Możesz tworzyć dokumenty tekstowe, prezentacje, wykonywać obliczenia oraz łączyć się ze współpracownikami podczas rozmów wideo. Ma wygodną klawiaturę, jest lekki i cienki – to sprawi, że zabierzesz go ze sobą wszędzie tam, gdzie chcesz pracować. Dell Latitude E7470 to laptop doskonale przygotowany do tego, aby towarzyszyć Ci podczas pracy każdego dnia. Zabierzesz go również w każdą podróż.

 

Dell E7470 – codzienne korzystanie

 

Ten Ultrabook będzie Ci służył nie tylko do pracy, ale także do codziennego korzystania z internetu oraz rozrywki. Dell E7470 . Możesz przechowywać oraz przeglądać na nim zdjęcia, oglądać wysokiej jakości filmy, przeglądać maile, korzystać z mediów społecznościowych, robić zakupy, słuchać muzyki i grać w kultowe gry. Dell E740 to laptop uniwersalny – do nauki oraz rozrywki. Obudowa kryje procesor Intel Core i5 - 6300U – zapewni to płynne działanie wszystkich procesów. Ma on dwa rdzenie, co sprawia, że jest przygotowany do pracy wielozadaniowej. W tym samym momencie możesz mieć otwarty arkusz kalkulacyjny, kopiować dane do prezentacji biznesowej przygotowywać diagramy i wykresy oraz słuchać muzyki. Ten Ultrabook został zaprojektowany z myślą o osobach, które często się przemieszczają. Pracujesz zdalnie? A może jeździsz do klientów oraz kontrahentów i potrzebujesz laptopa, na którym wyświetlisz materiały branżowe? Jeśli tak, to ten laptop spełni Twoje wymagania, a nawet zaoferuje Ci wiele więcej.

 

Dell Latitude Ultrabook w doskonałym stanie

 

Poleasingowy Dell Latitude Ultrabook należy do klasy A, w ten sposób oznaczamy urządzenia najwyższej jakości. Może mieć jedynie drobne ślady użytkowania, trudno odróżnić go od całkowicie nowego sprzętu. Jest w świetnym stanie, co odczujesz od razu, gdy go uruchomisz. Laptop szybko się włącza, wszystkie programy także ładują i instalują się w krótkim czasie.

 

Dell Latitude E7470 z oprogramowaniem

 

Wraz z laptopem otrzymujesz baterię (działa od 60 do 240 godzin), ładowarkę, a także zainstalowane oryginalne oprogramowanie Microsoft Authorized Refurbishe z darmowymi aktualizacjami. Ma 8 GB pamięci ram, którą możesz rozbudować do 16 GB. Wybierając ten sprzęt otrzymujesz od nas laptop gotowy do efektywnej pracy! Matryca 14” jest doskonała dla wszystkich, którzy lubią pracować w różnych warunkach – na kanapie, w kawiarni, podczas jazdy pociągiem. Dzięki rozdzielczości 1920x1080 (Full HD) obejrzysz na nim każdy film, w którym barwy będą wyraziste i głębokie.

pixel