Darmowa dostawa od 50,00 zł

Dell Precision M6500

( ilość produktów: 1 )

Choć wygląd Dell Precision M6500 kojarzy się z dawną stylistyką i trudno spotkać współczesne laptopy projektowane w ten sam sposób, to jednak wyróżnia się świetnymi parametrami. W czasach, kiedy wyszedł na rynek, był urządzeniem wręcz luksusowym. Dlatego też obecnie pobija wydajnością wiele laptopów ze średniej półki. Jeśli poszukujesz niedrogiego sprzętu, który Cię nie zawiedzie, to wybierz właśnie ten model.

Dell Precision M6500 komfort rozrywki i pracy

Wybierając urządzenie do codziennej pracy albo rozrywki, warto przede wszystkim zwracać uwagę na cechy, które sprawiają, że laptop będzie zapewniał wygodę. Nie opłaca się wydawać dużych pieniędzy na inwestycję w sprzęt o podzespołach, których potencjału nie będziemy potrzebowali wykorzystywać przy codziennej pracy. Dell Precision M6500 to doskonałe urządzenie pod kątem komfortu użytkowania, a jego podzespoły zapewniają wysoką wydajność, odpowiednią dla pracy biurowej lub rozrywki polegającej na oglądaniu filmów, przeglądaniu internetu oraz grania (w zależności od podzespołów możliwe jest wykorzystywanie gier kultowych i dawnych lub nowszych). Dell Precision M6500 będzie sprawdzał się jako laptop do domu – spełni podstawowe wymagania każdego domownika, ale można wycisnąć z niego dużo więcej. Oglądanie filmów, korzystanie z sieci, płatności internetowe, rozmowy – to tylko część z rzeczy, które możesz wykonywać za pomocą tego laptopa. 

 

Dell M6500 – największe zalety

Laptop Dell M6500 ma wiele plusów, które znacznie zwiększają wygodę korzystania z niego. Urządzenie ma przekątną ekranu, która wynosi aż 17 cali. To bardzo dużo, co jest olbrzymią zaletą, jeśli decydujemy się na zakup laptopa do domu lub pracy. Ten sprzęt nie sprawdzi się jako urządzenie, które będziesz zabierać ze sobą każdego dnia na studia czy do pracy. Jednak będzie idealny do komfortowej pracy przez wiele godzin, a także oglądania filmów w gronie najbliższych. Ma matową matrycę, a więc nie musisz męczyć się z refleksami świetlnymi. Jego ekran jest dostosowany do oglądania filmów czy zdjęć pod wieloma kątami, co jeszcze bardziej zwiększa wygodę. Przechowasz na nim wszystkie najważniejsze pliki oraz programy. Jego pamięć będzie wystarczająca, ale bez problemu podłączysz do niego dysk zewnętrzny poprzez jedno ze złącz. Jego czterordzeniowy procesor zapewnia szybką pracę bez zacinania i zawieszania się w najważniejszych momentach. To tylko niektóre zalety, jakie reprezentuje sobą Dell M6500.

 

Poleasingowy Precision M6500 – co otrzymasz w zestawie?

Poleasingowy Precision M6500 otrzymasz wraz z zasilaczem i baterią, której działanie wynosi przynajmniej 60 minut – do 240 minut. Nie musisz przejmować się także oprogramowaniem, na laptopie zainstalowany został system Windows. Wybierz  poleasingowy Precision M6500 dla swojego domu lub biura.

pixel