Darmowa dostawa od 50,00 zł

HP EliteBook 840 Poleasingowy

( ilość produktów: 1 )

W naszym sklepie online znajdziesz korzystny cenowo biznesowy laptop HP EliteBook. To doskonały sprzęt dla wszystkich osób, które potrzebują wydajnego procesora do pracy. Ma procesor Intel i5 lub i7, dzięki którym wszystkie programy działają płynnie i nie zawieszają się. W przerwach od pracy możesz dzięki niemu pracować bez przeszkód. Aplikacje, gry i programy nie zawieszają się. To laptop, który wykorzystasz do różnego rodzaju rozrywki. Obejrzysz na nim filmy, będziesz korzystać z social mediów, odtworzysz muzykę i wiele, wiele więcej! To komputer stworzony przede wszystkim do pracy. Jednak każdy potrzebuje odrobiny rozrywki, dlatego HP EliteBook posłuży Ci również do tych celów!

Poleasingowy HP EliteBook 840 G3 – elegancja i minimalizm

 

Producent postawił podczas projektowania jego wyglądu na elegancki minimalizm. Dzięki temu ten komputer wpływa na zmysł estetyki i podoba się wszystkim! Lśniące srebro to także symbol wytrzymałości. Laptop został stworzony z aluminiowych, trwałych materiałów. To sprawia, że jest odporny na zarysowania, uderzenia oraz wibracje. Możesz bez przeszkód zabrać go w podróż – bez obaw, że wstrząsy go zniszczą. EliteBook HP 840 G3 zaskakuje wysoką jakością dźwięku. Dzięki niemu podczas oglądania filmów poczujesz się jak w kinie!

 

HP EliteBook 840 – bezpieczeństwo danych

 

Notebook HP EliteBook 840 jest stworzony do pracy. Współcześnie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest ochrona wszelkich danych biznesowych, które znajdują się na sprzęcie elektronicznym. Ten model został wyposażony w czytnik linii papilarnych (opcjonalnie), który będzie chronić dostępu do Twoich wszystkich plików. Ponadto HP EliteBook 840 ma kamerę na podczerwień, która służy skanowaniu twarzy.

 

HP laptop EliteBook – możliwości

Laptop ma najczęściej 8 GB Ram – co to oznacza? Będzie działać płynnie, a wszelkie aplikacje uruchomią się szybko i bez komplikacji. Możesz jednocześnie pobierać i instalować kolejny program, a w tym czasie grać i słuchać muzyki. Nic nie będzie się zacinało, ponieważ pamięć robocza pozwoli na obsługę wielu procesów, co jest wspierane przez doskonały i nowoczesny procesor! Możesz na nim pracować bez zasilania od 60 do 240 minut. Po zakupie komputera otrzymasz używany laptop HP EliteBook, na który wgraliśmy szybki i nowoczesny system operacyjny Windows 10 Pro. Masz pewność, że nie działa sprawnie! Jeśli potrzebujesz laptopa do rozrywki i pracy, to zdecyduj się na HP laptop EliteBook! Zobacz wszystkie zdjęcia tego eleganckiego laptopa!

pixel