HP EliteBook 850

( ilość produktów: 6 )

Dla nauczycieli

Chcesz kupić laptopa, na którym wykonasz wszystkie nauczycielskie obowiązki? Wybierz poleasingowy sprzęt wysokiej jakości! HP EliteBook 850 to doskonały wybór dla nauczycieli. Dzięki niemu uzupełnisz szybko dziennik elektroniczny i przygotujesz sprawdziany oraz prace klasowe. Z łatwością wykonasz także prezentacje, scenariusze lekcji i inne ciekawe materiały dla swoich uczniów. Laptop ma matrycę 15,6 cala, a więc zapewnia wygodę dla oczu i ich wolne męczenie się. Mimo dużego ekranu ma małe wymiary i jest smukły. To bardzo elegancki, a jednocześnie wytrzymały sprzęt. W jego wnętrzu kryją się wydajne podzespoły, które gwarantują efektywną pracę.

 

EliteBook 850 i7

 

Procesor Intel Core i7 jest bardzo stabilny i sprawny. Bardzo szybko reaguje, a więc ładowanie się aplikacji, instalacja programów oraz uruchamianie sprzętu trwa niezwykle krótko. Możesz dzięki niemu cieszyć się nie tylko wydajną pracą, ale także świetną rozrywką. Jednocześnie możesz pobierać pliki i oglądać filmy online czy też grać w mniej wymagające gry. EliteBook 850 i7 to sprzęt do codziennego użytku, a więc poza przygotowywaniem dokumentów i arkuszy możesz także przeglądać internet, dokonywać zamówień online, obsługiwać transakcje internetowe, korzystać z social media i wiele więcej. Ten wydajny laptop posiada także odporny na wstrząsy dysk SSD, dzięki czemu możesz go bezpiecznie i bez obaw przewozić pociągiem, samochodem czy transportować w samolocie.

 

Laptop HP EliteBook 850 – biznesowy wygląd

 

Ten laptop doskonale wpisuje się w elegancki design. Dlatego będzie doskonały dla nauczycieli oraz wszystkich, którzy potrzebują laptopa do pracy. Zabierzesz go na swoje lekcje czy na spotkanie z klientem, a on zrobi wrażenie. Jest smukły, a jego obudowa to połączenie srebra i czerni. Obudowa jest wysokiej jakości, wykorzystano do jej stworzenia stopów aluminium i magnezu, co sprawia, że wyróżnia się wytrzymałością i odpornością na rysy oraz zadrapania. Niełatwo jest o pęknięcie obudowy czy spowodowanie w niej wgłębień.

 

Poleasingowy EliteBook 850

 

Wygodna klawiatura, która umożliwia wielogodzinne pisanie bez zmęczenia dłoni, doskonałe głośniki oraz mikrofon, dzięki którym bez przeszkód będziesz uczestniczyć w rozmowach online, ale też wyposażenie. To cechy, na jakie warto zwrócić uwagę. Poleasingowy EliteBook 850 kupisz w naszym sklepie wraz z baterią, zasilaczem oraz zainstalowanym na nim oprogramowaniem Windows 10 Pro. Na ten sprzęt otrzymujesz od nas 12 miesięcy gwarancji. Laptop jest całkowicie sprawny. Ma 8 GB pamięci, a więc jest to wystarczająca pojemność zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i biznesowych. W razie potrzeby możesz tę pamięć rozbudować o dodatkowe 24 GB! Zamów nasz Poleasingowy EliteBook 850 I przygotowuj się do lekcji w profesjonalny i efektywny sposób. Wybierz ten model i ciesz się jego wydajnością!

pixel