Darmowa dostawa od 50,00 zł

Lenovo ThinkPad L570

Lenovo ThinkPad L570

Niestety, w tej chwili nie posiadamy produktów z tej serii

Zobacz podobne serie do Lenovo ThinkPad L570

Poprzednia generacja
Lenovo ThinkPad T420
Lenovo ThinkPad T420
Następna generacja
Lenovo ThinkPad T460
Lenovo ThinkPad T460
Podobna seria
Lenovo ThinkPad T480
Lenovo ThinkPad T480
Nasz wybór
Lenovo ThinkPad T470
Lenovo ThinkPad T470

Lenovo L570 doskonały do nauki

 

Laptop do nauki powinien zapewniać komfortowe korzystanie z przeglądarki internetowej, ale także zapisywanie dokumentów i przechowywanie ważnych plików, do których należą notatki, zdjęcia, prezentacje czy ebooki. Ten laptop spełni oczekiwania Twojego dziecka, bez względu na to, na jakim poziomie nauki się znajduje. Młodsze dzieci pokochają go za to, że będą mogły korzystać na nim z wielu gier edukacyjnych, a tym samym ciężką naukę będą przeplatać z rozrywką. Ten sprzęt posłuży Ci także do oglądania filmów wysokiej jakości oraz przeglądania zdjęć.

 

 Z tego urządzenia mogą korzystać zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Dlatego świetnie sprawdzi się jako komputer rodzinny, który będzie używany przez każdego domownika. Rozwiązywanie prac domowych, odtwarzanie muzyki, przeglądanie internetu i korzystanie z portali społecznościowych – wszystkie te zadania będą wykonywane bez opóźnień i zacinania się sprzętu. 

 

Laptop Lenovo ThinkPad L570 dla studenta

 

Sprawne i szybkie tworzenie notatek zostanie ułatwione poprzez ergonomiczną oraz bardzo wygodną klawiaturę, która sprawdzi się u każdego studenta. To laptop, który doskonale sprawdzi się podczas nauki i pozwoli na korzystanie z kilku aplikacji w tym samym czasie. Możesz go podarować swojemu dziecku, które właśnie rozpocznie studia. To duża pomoc edukacyjna, która zapewni dostęp do najważniejszych informacji i będzie pomagać w codziennej nauce. Do laptopa dodajemy ładowarkę oraz zasilacz.. Jest już na nim zainstalowane odpowiednie oprogramowanie. Można z niego korzystać każdego dnia bez obaw o utratę wydajności. Laptop Lenovo ThinkPad L570 to sprzęt do nauki I korzystania z internetu. W zupełności spełni podstawowe potrzeby Twojego dziecka. 

 

ThinkPad L570 do biura

 

Ten sprzęt z powodzeniem wykorzystasz również w swoim biurze. Możesz tworzyć na nim dokumenty tekstowe, wyliczenia, wykresy oraz prezentacje. ThinkPad L570 to solidny i wytrzymały sprzęt, który pozwoli Ci również na sprawdzanie poczty, słuchanie muzyki i podłączanie go do innych urządzeń. Zamów go w naszym sklepie i korzystaj z niego do pracy w biurze oraz w domu. Sprawdzi się też do podstawowej rozrywki, jak oglądanie filmów i słuchanie muzyki.

pixel