Lenovo ThinkPad P51

( ilość produktów: 1 )

Jesteś profesjonalnym grafikiem lub graczem? Potrzebujesz niezawodnego sprzętu, który pozwoli na korzystanie z najbardziej zaawansowanych programów graficznych czy gier? Lenovo ThinkPad P51 to laptop dla Ciebie. Ta mobilna stacja robocza to urządzenie, które sprosta wszystkim wymaganiom dotyczącym wydajności oraz możliwości edycji grafik. To następca P50, który jest zaprojektowany do jeszcze intensywniejszej pracy niż poprzednik. 

Lenovo ThinkPad P51 - specyfikacja

Lenovo ThinkPad P51 posiada czterordzeniowy procesor i7-7820HQ siódmej generacji. W połączeniu z szybkim i wydajnym dyskiem SSD tworzy niezawodny komplet. Laptop nie zacina się podczas najbardziej skomplikowanych działań, na przykład podczas korzystania z zaawansowanych programów do profesjonalnego tworzenia grafik, edycji filmów i gier. Możesz jednocześnie wykonywać wiele działań bez zacinania i przegrzania sprzętu. To komputer, który jest szybki jak samochód sportowy, ale jednocześnie pojemny i wytrzymujący niebywałe obciążenie jak duże auto transportowe. To świetny sprzęt, którego nie znajdziesz nigdzie w takiej cenie w nowym stanie. Przekątna ekranu to 15,6 cala, co zapewnia maksymalny komfort podczas pracy. Posiada napęd DVD,  czytnik kart pamięci, złącze HDMI, złącze stacji dokującej, USB C i USB 3.0 i wiele więcej. Dzięki temu zestawowi wejść możesz podłączyć dodatkowe monitory do wygodniejszej pracy czy inne urządzenia, jak na przykład tablet graficzny. To urządzenie wielozadaniowe, które gwarantuje optymalne warunki do projektowania, obróbki zdjęć, tworzenia grafik, edycji filmów i grania.

 

Lenovo P51 – wytrzymały i doskonały do pracy

Laptop Lenovo P51 ma obudowę podobną do poprzednika, czyli P50. Jest również bardzo wytrzymała, ponieważ została stworzona z wykorzystaniem stopów magnezu. Doskonale chroni podzespoły, nie wygina się pod wpływem silnego i mocnego nacisku. Wyróżnia się odpornością na uderzenia, wibracje i inne czynniki, które pojawiają się podczas transportu. To bardzo wytrzymały i solidny sprzęt, jaki spełnia także najwyższe wymagania dotyczące czynności zawodowych, które są związane z pracami graficznymi.

 

ThinkPad P51 dla profesjonalistów

ThinkPad P51 ma mnóstwo złącz, doskonałe podzespoły, wytrzymałą obudowę i świetny, biznesowy wygląd. Będzie genialny dla grafików, pracowników tworzących filmy reklamowe czy publikowane w internecie, projektantów i wszystkich, którzy interesują się najlepszym sprzętem do pracy.

 

Poleasingowy Lenovo ThinkPad P51

Poleasingowy Lenovo ThinkPad P51 to niezwykle korzystna oferta dla każdego, kto w pracy potrzebuje niesamowitego sprzętu, który będzie doskonały do obróbki zdjęć, projektów architektonicznych, ale także grania zawodowego w najnowsze i najbardziej wymagające gry. Wybierz go, jeśli zależy Ci na niebywałym laptopie w rewolucyjnej cenie poleasingowej.

pixel