Lenovo ThinkPad T570

( ilość produktów: 2 )

Lenovo ThinkPad T570 to idealny poleasingowy notebook , który sprawdzi się do pracy, nauki czy rozrywki. To świetne rozwiązanie jeśli potrzebujesz laptopa do domowych warunków.

Ultrabook do przyjemnej nauki

Ten laptop okaże się bardzo atrakcyjny dla studentów oraz uczniów klas ponadpodstawowych. Umożliwia korzystanie z wielu edukacyjnych aplikacji i programów. Wygodna obsługa została uzyskana poprzez wykorzystanie w tym modelu ekranu dotykowego. Możesz szybko przewijać czytane książki czy opracowania, ale także w ekspresowy sposób korzystać z różnych serwisów internetowych, jak na przykład media społecznościowe czy strony z filmami video. Ten laptop działa doskonale, a to, że jest poleasingowy nie wpływa na komfort użytkowania. Wygląda doskonale, dlatego z przyjemnością zabierzesz go na stacjonarne wykłady. Stworzysz na nim dokumenty tekstowe, prezentacje, dokonasz obliczeń, ale też oddasz się rozrywce. Może obsługiwać mniej wymagające gry, a więc nie będziesz się z nim nudzić.

Laptop Lenovo ThinkPad t570 – sprzęt do użytku prywatnego

Laptop posiada dwurdzeniowy procesor Intel Core i7 siódmej generacji, dzięki czemu możliwa jest praca wielowątkowa. To sprawia, iż laptop Lenovo ThinkPad T570 będzie doskonałym sprzętem do codziennego użytku. Sprawdzisz na nim pocztę, posłuchasz muzyki, porozmawiasz ze znajomymi oraz obsłużysz bankowość elektroniczną czy poczytasz blogi. Wykorzystasz go do wszystkiego, co jest Ci potrzebne na co dzień. Laptop Lenovo ThinkPad T570 ma 12 miesięcy gwarancji, wgrane oprogramowanie oraz może działać na baterii przynajmniej przez godzinę. Bez obaw zabierzesz go w podróż, ponieważ posiada odporny na wibracje oraz uszkodzenia dysk SSD. Posiada też wiele złącz, które wykorzystasz do podłączania go do innych urządzeń. Komputer prezentuje się bardzo dobrze, jego wytrzymała obudowa również wygląda elegancko i stylowo.

Poleasingowy laptop ThinkPad t570 – laptop do pracy

Ten laptop może służyć Ci również do pracy zawodowej. Szczególnie doceniany będzie przez osoby wykonujące pracę biurową, a więc mające kontakt z dokumentami tekstowymi, arkuszami obliczeniowymi i programami do prezentowania. To wytrzymały laptop o biznesowym wyglądzie, który zapewni Ci komfort codziennej pracy przez wiele godzin. Poleasingowy laptop ThinkPad t570 zachwyca ceną i sprawnością. Jest bardzo szybki, zauważysz to podczas pracy. Szczególnie polecamy go osobom, które pracują w handlu, księgowości, zajmują się dokumentami firmowymi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego sprzętu, to napisz do nas! Z chęcią udzielimy więcej informacji i pomożemy Ci dobrać sprzęt doskonale dopasowany pod Twoje wymagania. Poleasingowy laptop to nie tylko duża oszczędność, ale także ekologia. Wypróbuj to rozwiązanie!

Specyfikacja Lenovo ThinkPad T570

Podstawowe
Procesor
  • Procesor Intel® Core™ i7-7600U
  • Procesor Intel® Core™ i7-7500U
  • Procesor Intel® Core™ i5-7300U
  • Procesor Intel® Core™ i5-7200U
Pamięć RAM

Do 32GB

Ekran
  • 15.6" HD 1366x768, matowy
  • 15,6" FHD 1920x1080, matowy
  • 15.6" 4K 3840 x 2160, matowy
Wymiary (szer. x gł. x wys.)

365.8mm x 252.8mm x 20.2mm

Waga

Od 1,97 kg

pixel