Darmowa dostawa od 50,00 zł

Lenovo ThinkPad X230

Lenovo ThinkPad X230

Niestety, w tej chwili nie posiadamy produktów z tej serii

Zobacz podobne serie do Lenovo ThinkPad X230

Poprzednia generacja
Lenovo ThinkPad T420
Lenovo ThinkPad T420
Następna generacja
Lenovo ThinkPad T460
Lenovo ThinkPad T460
Podobna seria
Lenovo ThinkPad T470
Lenovo ThinkPad T470
Nasz wybór
Lenovo ThinkPad T480
Lenovo ThinkPad T480

Lenovo X230 – ucz się, oglądaj i pracuj

 

Na tym laptopie możesz przeszukiwać internet, aby znaleźć informacje naukowe. Działa sprawnie i nie zawiesza się, a przy tym gwarantuje stabilne i szybkie działanie, co wspomaga wydajny procesor Intel Core i5. Możesz mieć otwartych wiele zakładek w przeglądarce oraz kilka programów w tle, laptop nie zatnie się podczas nauki i pracy.

Wycieczka do biblioteki trzęsącym się tramwajem nie uszkodzi Twojego sprzętu. Ma wytrzymałą obudowę i wzmocnione zawiasy i wytrzymały dysk SSD lub HDD. Jeśli podróżujesz częściej, zdecyduj się na model z dyskiem SSD, który wykazuje większą odporność na wstrząsy oraz uderzenia. Pojemna pamięć umożliwi Ci przechowywanie notatek, ebooków i innych materiałów do nauki.

 

Lenovo X230 wykorzystasz do oglądania filmów i słuchania relaksującej muzyki. W przerwach od nauki możesz też zagrać w kultowe gry, jednak nie oczekuj od tego sprzętu zbyt wiele. Nie zagrasz na nim w najnowsze i nowoczesne gry, co jednak jest plusem, bo to sprzęt do pracy i nauki, który nie powinien odrywać Cię od obowiązków.

 

Laptop Lenovo ThinkPad X230 – doskonały obraz

 

Każdy student lubi oglądać popularne seriale, krótkie filmiki w social mediach czy na YouTube. Laptop Lenovo ThinkPad X230 zapewni Ci doskonałe doświadczenia podczas oglądania. Głębia barw i wysoki kontrast sprawią, że z przyjemnością będziesz wykorzystywać go do tego typu rozrywki. Docenisz również matową matrycę, która pozwoli Ci na naukę i na rozrywkę nawet w bardzo dużym nasłonecznieniu. Matowa matryca, która nie odbija światła nie tylko zwiększa wygodę podczas rozrywki, ale jednocześnie zapewnia o wiele lepszy komfort pracy, ponieważ nie męczy mocno oczu i pozwala na dłuższe oraz bardziej efektywne korzystanie z komputera. 

 

ThinkPad X230 lekki komputer, który ma wszystko, czego potrzebujesz

 

ThinkPad X230 waży mniej niż 1,5 kilograma, co czyni go lekkim i przenośnym sprzętem. Zabierzesz go na salę wykładową, do biura oraz do kawiarni by oddać się nauce czy zawodowym obowiązkom. Z łatwością przechowasz go w plecaku czy torbie na ramię. Weźmiesz go ze sobą na spotkanie z klientem czy seans filmowy ze znajomymi. Wielość złącz pozwoli Ci podłączyć go do projektora lub większego monitora.

 

Wysokiej klasy system wentylacyjny sprawia, że laptop nie przegrzewa się nawet po wielu godzinach pracy oraz nauki.

pixel