Lenovo ThinkPad X250

( ilość produktów: 1 )

Lenovo ThinkPad X250 to urządzenie dla wszystkich osób, które chcą mieć przenośnego laptopa, jaki jednocześnie będzie bardzo wydajny. Ten sprzęt waży niecałe 1,5 kilograma, a jego matryca ma 12,5 cala. Doskonały dla osób, które lubią podróżować albo zabierają swojego laptopa każdego dnia do biura lub wykorzystują go w celach biznesowych, na przykład odwiedzając klientów. Będzie również doskonałym laptopem do nauki, szczególnie dla studentów, którzy zabierają ze sobą komputer na uczelnie. Urządzenie posiada technologię Power Bridge, polegającą na wyposażenie w dwie baterie– wewnętrzną i zewnętrzną, co przekłada się na wydłużenie czasu pracy bez zasilania.

Lenovo ThinkPad X250 – doskonały notebook do nauki

 

To laptop, którego bez zwątpienia można nazwać studenckim. Schowasz go w plecaku czy w torebce i zabierzesz ze sobą w każde miejsce – na wykład, do biblioteki czy czytelni, a także do znajomych, z którymi tworzysz projekt na zaliczenie. Jest mały, a więc możesz uczyć się na nim wszędzie – w łóżku, na kanapie, w pociągu – gdzie tylko chcesz! Niech Cię nie zmyli jego biznesowy wygląd, po ciężkiej nauce wykorzystasz go także do rozrywki. Lenovo ThinkPad X250 posłuży Ci do oglądania filmów, przeglądania sieci, ale też grania. Koniecznie sprawdzaj jednak wymagane specyfikacje konkretnych gier, ponieważ procesor i karta graficzna nie udźwigną najnowszych tytułów. Miniaturyzacja zawsze odbywa się pewnym kosztem – ten laptop jest lekki, wydajny i szybki, jednak został skonstruowany do codziennego użytkowania i pracy, a więc będzie doskonały do nauki, ale nie sprawdzi się w roli sprzętu gamingowego. Odpalisz na nim jednak kultowe tytuły, gry przeglądarkowe oraz wiele aplikacji do rozrywki. Słuchaj muzyki, gromadź dane, przeglądaj zdjęcia i korzystaj z internetu - Lenovo ThinkPad X250 w poleasingowej wersji od Rnew to niesamowita okazja do nabycia urządzenia o niskiej cenie przy jednoczesnej wielofunkcyjności oraz doskonałych parametrach.

 

ThinkPad X250 – wygodna praca 

 

ThinkPad X250 jest wyposażony w ergonomiczną klawiaturę. Ma kamerkę, która pozwoli Ci uczestniczyć w wideokonferencjach i różnorodnych spotkaniach online. Antyrefleksyjny ekran sprawi, że będziesz komfortowo pracować na nim w różnorodnych warunkach. Urządzenie kryje w sobie wiele przydatnych złącz, a przy tym ma wydajny procesor, który pozwala na wielowątkową pracę. 

 

Lenovo X250 laptop o niewielkich rozmiarach i ogromnej trwałości

 

Mały laptop, który jest wydajny, trwały i tani - niemożliwe? Z Rnew wszystko jest możliwe! Lenovo X250 w świetnym stanie, w 100% sprawny może być Twój! Jego obudowa została wykonana z trwałych elementów, jest także odporny na wibracje i uderzenia – to kolejny powód do tego, aby zabierać go ze sobą wszędzie i w każdej sytuacji mieć dostęp do swoich danych!Poleasingowy Lenovo ThinkPad X250Poleasingowy Lenovo ThinkPad X250 w niezwykle niskiej cenie, z systemem operacyjnym Windows, ładowarką oraz klawiaturą może być Twój zaledwie w kilka kliknięć. Zamów go w naszym sklepie i ciesz się ekspresową dostawą!

pixel