Darmowa dostawa od 50,00 zł

Lenovo ThinkPad X260

Lenovo ThinkPad X260

Niestety, w tej chwili nie posiadamy produktów z tej serii

Zobacz podobne serie do Lenovo ThinkPad X260

Poprzednia generacja
Lenovo ThinkPad X270
Lenovo ThinkPad X270
Następna generacja
Lenovo ThinkPad X270
Lenovo ThinkPad X270
Podobna seria
Lenovo ThinkPad X270
Lenovo ThinkPad X270
Nasz wybór
Lenovo ThinkPad X270
Lenovo ThinkPad X270

Lenovo ThinkPad X260 – solidny laptop o niewielkich rozmiarach

 

Laptop Lenovo ThinkPad X260 jest wykonany z niezwykle silnych materiałów, sztywna i niewyginająca się konstrukcja została dodatkowo wzmocniona włóknem szklanym. Dzięki temu laptop jest odporny na wiele rodzajów zagrożeń. O jego wytrzymałości świadczy to, iż jest dostosowany do wymagań wojskowych MIL-STD-810G. Oznacza to, że jest odporny na uderzenia, upadki, wibrację, pył i wilgoć. Możesz mieć pewność, iż nie zniszczy się podczas podróży. A przy tym jest niebywale lekki – jego waga to tylko 1,3 kilograma. Noszenie go w torebce czy plecaku nie sprawi dyskomfortu. Laptop ma przy tym klasyczną, czarną obudowę i świetnie prezentuje się podczas oficjalnych spotkań biznesowych. Ogromną zaletą tego laptopa jest to, iż posiada aż dwie baterie! Zewnętrzna oraz wewnętrzna bateria umożliwiają długą pracę bez dostępu do energii elektrycznej!

 

ThinkPad X260 wygoda pracy

 

Laptop jest mały, a więc można na nim działać w każdej pozycji i w każdym miejscu. Ekran ma 12,5 cala, a przy tym można go otworzyć na 180 stopni, co powoduje, że jest on jeszcze bardziej komfortowy w użytkowaniu. Ma wytrzymałe zawiasy, które choć solidne, nie wyglądają i nie działają topornie. Na tym sprzęcie wykonasz służbowe projekty i zadania. ThinkPad X260 działa płynnie i nie wiesza się. Jego podzespoły są solidne, cechują się też długą żywotnością.

 

Lenovo X260 dla każdego

 

Lenovo X260 jest laptopem, który z powodzeniem może nabyć każdy użytkownik elektroniki, który nie potrzebuje specjalistycznych funkcjonalności. Jeśli chcesz mieć laptopa do pracy, nauki czy do codziennego korzystania – ten sprzęt będzie Ci odpowiadać. Działa płynnie i wydajnie, a więc za jego pomocą wykonasz wszystkie służbowe zadania. Możesz przeglądać internet, korzystać ze swoich social mediów, oglądać filmy, ale też tworzyć dokumentację, przechowywać pliki i korzystać z różnorodnych programów. Laptop sprawdzi się w sekretariatach, recepcjach oraz na innych biurowych stanowiskach. Będzie też świetnym urządzeniem domowym, które można zabrać ze sobą wszędzie.

 

Poleasingowy Lenovo ThinkPad X260

 

Producent mimo stworzenia laptopa o małych rozmiarach zdołał umieścić w nim wiele złącz. Poleasingowy Lenovo ThinkPad X260 będzie więc odpowiedni dla osób, które podłączają sprzęt do innych urządzeń. Wybierając go otrzymujesz od nas super mobilny laptop, który sprawdzi się w wielu zadaniach. Wybierz poleasingowy Lenovo ThinkPad X260 w naszym sklepie – dołączamy do zestawu nie tylko baterię i zasilacz, ale także oprogramowanie!

pixel