Lenovo Yoga 260

( ilość produktów: 1 )

Obróć go, jak chcesz!

 

Lenovo Yoga 260 może być użytkowany na wiele możliwości! Jego ekran obrócisz o 360 stopni, dzięki czemu zawsze dostosujesz jego ułożenie do tego, co akurat robisz. Oglądanie filmów, pisanie, szybkie przeglądanie internetu czy czytanie ebooka – te i wiele więcej czynności umożliwi Ci ten piękny laptop z obrotowym ekranem. Najwyższy komfort użytkowania to istotna cecha komputerów osobistych. Już teraz możesz mieć wielofunkcyjny laptop poleasingowy w niesamowicie niskiej cenie, która stanowi ułamek kosztów nowego sprzętu o tych samych parametrach!

 

Lenovo 260 lekki i solidny

 

Ten laptop świetnie sprawdzi się jako urządzenie dla osoby, która często podróżuje czy zabiera sprzęt na uczelnię lub do pracy. Lenovo 260 jest niesamowicie lekki, bo waży mniej niż 1,5 kilograma. Dzięki temu możesz go zabierać ze sobą wszędzie bez odczuwania dużego ciężaru. Jego olbrzymią zaletą jest także rozmiar – jest smukły i mały. Doskonale się prezentuje w każdych warunkach. Weźmiesz go do klienta, ulubionej kafejki i w podróż. Jednocześnie jest wytrzymały i solidny, dzięki czemu masz pewność, że nie uszkodzi się od przypadkowego uderzenia. Wiele osób poszukuje laptopa, który jest mały, a jednocześnie wydajny. Jednak takie sprzęty są bardzo drogie. Nie musisz jednak kupować nowego laptopa. Zdecyduj się na ten poleasingowy model, który łączy w sobie wszystko, co najważniejsze – mały rozmiar, lekkość i wydajność.

 

Laptop Lenovo Yoga 260 – wideokonferencje najwyższej jakości

 

Jeśli wykorzystujesz sprzęt do pracy zdalnej, to potrzebujesz laptopa z wysokiej jakości kamerą. Laptop Lenovo Yoga 260 umożliwi Ci przeprowadzanie komfortowych wideo rozmów, na których będziesz doskonale widoczny. Poczujesz się jakbyś rozmawiał z drugą osobą podczas prawdziwego spotkania! Wart pochwalenia jest także jego mikrofon, który dokładnie zarejestruje wszystkie wypowiadane przez Ciebie słowa. To urządzenie doskonałe do pracy zdalnej oraz w podróży. Dodajemy do niego baterię i zasilacz. Zostało na nim zainstalowane również oprogramowanie. 

 

Yoga 260 – wysokiej klasy poleasingowy sprzęt

 

To urządzenie, które zyskało sławe na całym świecie. Kompaktowość spotyka się z elegancją, a płynność działania została zapewniona przez nowoczesny dysk oraz wydajny procesor. Wykonasz z jego wykorzystaniem wszystkie podstawowe zadania, którymi zajmujesz się w pracy. Wykorzystasz go również po godzinach – do oglądania filmów, rozmów ze znajomymi czy też przeglądania internetu i sprawdzania poczty. To urządzenie zapewni Ci komfort i doskonałe wrażenia wizualne. Możesz dzięki niemu tworzyć barwne prezentacje i zachwycać się kolorami wyświetlanych filmów. Twoje dzieci wykorzystają go do nauki oraz zabawy i słuchania muzyki. Ten wielozadaniowy laptop, który jest w 100% sprawny może być Twój w zaledwie kilka kliknięć. Zamów go w naszym sklepie online i ciesz się wysokiej jakości sprzętem w rekordowo niskiej cenie poleasingowej!

pixel