Lenovo Yoga X380

( ilość produktów: 1 )

Lenovo ThinkPad Yoga 260 to notebook poleasingowy , który może być użytkowany na wiele sposobów. Jego ekran obrócisz o 360 stopni, dzięki czemu zawsze dostosujesz jego ułożenie do tego, co akurat robisz - oglądasz filmy, pracujesz z tekstem czy czytasz ebooka. Obudowa 360 stopni oraz dotykowy ekran pozwala w ułamku sekundy przekształcić go w tablet.

Lenovo 260 lekki i solidny

Ten laptop świetnie sprawdzi się jako urządzenie dla osoby, która często podróżuje czy zabiera sprzęt na uczelnię lub do pracy. Lenovo 260 jest niesamowicie lekki, bo waży mniej ok 1,3 kilograma. Dzięki temu możesz go zabierać ze sobą wszędzie bez odczuwania dużego ciężaru. Jego olbrzymią zaletą jest także rozmiar i smukła konstrukcja o grubości zaledwie 18,8 mm. Jednocześnie jest wytrzymały i solidny, dzięki czemu masz pewność, że nie uszkodzi się od przypadkowego uderzenia.

Mobilność laptopa nie odbija się na wydajności. W najwyższej wersji wyposażono go w procesor Intel Core i7 co pozwala mu poradzić sobie nawet z wymagającymi zadaniami. W połączeniu z dyskiem SSD oraz 16 gb pamięci ram, Yoga 260 stanowi doskonały uniwersalny sprzęt do pracy.

Laptop Lenovo Yoga 260 – wideokonferencje najwyższej jakości

Jeśli wykorzystujesz sprzęt do pracy zdalnej, to potrzebujesz laptopa z wysokiej jakości kamerą. Laptop Lenovo Yoga 260 umożliwi Ci przeprowadzanie komfortowych wideo rozmów, na których będziesz doskonale widoczny. Poczujesz się jakbyś rozmawiał z drugą osobą podczas prawdziwego spotkania! Wart pochwalenia jest także jego mikrofon, który dokładnie zarejestruje wszystkie wypowiadane przez Ciebie słowa. To urządzenie doskonałe do pracy zdalnej oraz w podróży. Dodajemy do niego baterię i zasilacz. Zostało na nim zainstalowane również oprogramowanie.

Yoga 260 – wysokiej klasy poleasingowy sprzęt

To urządzenie, które zyskało sławe na całym świecie. Kompaktowość spotyka się z elegancją, a płynność działania została zapewniona przez nowoczesny dysk oraz wydajny procesor. Wykonasz z jego wykorzystaniem wszystkie podstawowe zadania, którymi zajmujesz się w pracy. Wykorzystasz go również po godzinach – do oglądania filmów, rozmów ze znajomymi czy też przeglądania internetu i sprawdzania poczty. To urządzenie zapewni Ci komfort i doskonałe wrażenia wizualne. Możesz dzięki niemu tworzyć barwne prezentacje i zachwycać się kolorami wyświetlanych filmów. Twoje dzieci wykorzystają go do nauki oraz zabawy i słuchania muzyki. Ten wielozadaniowy laptop, który jest w 100% sprawny może być Twój w zaledwie kilka kliknięć. Zamów go w naszym sklepie online i ciesz się wysokiej jakości sprzętem w rekordowo niskiej cenie poleasingowej!

Specyfikacja Lenovo ThinkPad Yoga 260

Podstawowe
Procesor
  • Procesor Intel® Core™ i7-6600U
  • Procesor Intel® Core™ i7-6500U
  • Procesor Intel® Core™ i5-6300U
  • Procesor Intel® Core™ i5-6200U
  • Procesor Intel® Core™ i3-6100U
Pamięć RAM

Do 16GB

Ekran
  • 12.5" HD 1366 × 768 IPS
  • 12.5" FHD 1920× 1080 IPS
Wymiary (szer. x gł. x wys.)

309.9mm × 220mm × 17.8mm

Waga

Od 1,32kg

pixel