Darmowa dostawa od 50,00 zł

Tanie laptopy dla studenta

( ilość produktów: 43 )

Laptopy dla studenta to sprzęt, który powinien być wielofunkcyjny - służyć nie tylko do nauki, ale również podczas czasu wolnego. Typ wybranego laptopa zależy przede wszystkim od tego, na jaki kierunek studiów dany student uczęszcza. W naszym sklepie znajdziesz zarówno bardziej podstawowe modele, służące głównie do obsługi pakietu Office oraz rozrywki, jak również wydajne jednostki przeznaczone do grafiki, projektowania czy programowania. Taki laptop cechował się będzie dużą pamięcią RAM, dedykowaną kartą graficzną i wydajnym procesorem. 

Tanie laptopy dla studenta - szeroka oferta sklepu Rnew.pl

 

Idąc na studia bardzo często rozglądamy się za nowym laptopem, który będzie miał nam służyć przez najbliższe lata nauki. Niełatwo jednak trafić na dobry model, który dodatkowo będzie dostępny w rozsądnej cenie. Wiedząc jak trudno o opłacalną inwestycję w tego typu sprzęt, polecamy jedno z najbardziej komfortowych metod wyboru odpowiedniego modelu, bez przepłacania pieniędzy, czyli zakup laptopa poleasingowego. Jest to świetny wybór głównie dlatego, że są to w większości wysokiej klasy urządzenia kilkuletnie, nieustępujące jednak specyfikacją najnowszym modelom ze średniej półki cenowej. W naszym katalogu nie zabraknie laptopów dla studentów w dużo niższej cenie niż komputerów dostępnych na rynku konsumenckim. W ofercie RNEW posiadamy sprzęt znanych i  renomowanych marek jak: Dell, Lenovo czy HP.

 

Niezbędny sprzęt każdego studenta

 

Laptop do nauki to rzecz wręcz niezbędna. A to głównie dlatego, że jako osoba nieustannie uczestnicząca w wykładach, nie zawsze nadąża z ręcznym notowaniem najważniejszych zagadnień, gubi zapisane dygresje, czy też stale szuka materiałów pomocniczych na zajęcia. Nie od dziś wiadomo, że archiwizowanie wykładowych treści znacznie szybciej wykonuje się na komputerze, co więcej w łatwy sposób można stworzyć bazę gromadzonych materiałów, do których wraca się zazwyczaj w czasie sesji egzaminacyjnej, nie martwiąc się o bałagan w najróżniejszych notesach. Jeśli zależy Ci na bardziej mobilnych modelach - wybierz te najmniejsze, o matrycy od 12 do 14 cali.

 

Poleasingowe laptopy dla studenta - również do rozrywki

 

Pamiętajmy, że laptopy dla studentów powinny być wielofunkcyjne, czyli oprócz pomocy w trakcie nauki, muszą stanowić również źródło zabawy. Sprzęt powinien być zatem przeznaczony nie tylko do celów edukacyjnych, ale również do oglądania filmów, gier, czy przeglądania stron internetowych

pixel