Apple MacBook Pro A1286

( ilość produktów: 4 )

Urządzenia marki Apple są słynne na cały świat. Znamy je ze stabilnego działania, dużej mocy obliczeniowej, płynności, a także większemu bezpieczeństwu danych. Chcesz posiadać komputer od Apple, ale przerażają Cię ceny nowych urządzeń? Możesz cieszyć się ze wspaniałych funkcjonalności decydując się na Apple MacBook Pro A1286 w wersji poleasingowej. To o wiele niższa cena, a zarazem wielość funkcji i wysoka jakość urządzenia. 

Apple MacBook Pro A1286

 

W atrakcyjnej kwocie możesz mieć ekskluzywne urządzenie i cieszyć się jego pracą! W naszym sklepie online znajdziesz komputery poleasingowe najlepszych marek! Sprawdź całą naszą ofertę, a jeśli chcesz pomocy w wyborze - odezwij się do nas.

 

MacBook Pro A1286

 

Zaawansowany technologicznie sprzęt, znanej i cenionej na całym świecie marki w niskiej cenie – to jest możliwe! Wystarczy, że zdecydujesz się na oferowany przez nas poleasingowy MacBook Pro A1286! Ma on 15 cali – to idealne wymiary do wielogodzinnej pracy. MacBook to zaawansowany sprzęt, na którym możesz wykonywać codzienne zadania biurowe, ale także bardziej wymagające działania. Okaże się idealny dla początkujących grafików czy montażystów video. MacBook Pro A1286 to także doskonały komputer osobisty. Jest lekki – możesz go zabrać ze sobą wszędzie i pracować tam, gdzie lubisz. Warto docenić, że marka Apple jest prestiżowa, mając ten komputer zrobisz wrażenie na partnerach biznesowych czy współpracownikach. Stylowy design, eleganckie wykończenie i płynność działania – to cechuje ten sprzęt. 

 

MacBook A1286 – co go wyróżnia?

 

Zdecydowanie warte uwagi są konkretne komponenty tego urządzenia. Ma silny i wydajny procesor, a także wysokiej klasy kartę graficzną. To pozwoli Ci obsługiwać wiele procesów w tym samym czasie i mieć świetne efekty swojej pracy. Niezawodność jest połączona z ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi. MacBook A1286 jest wykonany z trwałych i wytrzymałych materiałów, a jego design zachwyca. To czołówka laptopów osobistych i biznesowych, marka premium może być Twoja w poleasingowej cenie! Ten sprzęt wyróżnia to, iż posiada matową matrycę, w której wykorzystano technologię LED. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z niego przy dużej jasności ekranu, co znacznie ułatwia pracę i sprawia, że jest ona bardzo komfortowa. Wykorzystanie nowoczesnej technologii w budowie matrycy oraz parametrach powoduje, że wszystkie obrazy wyświetlają się w ponadprzeciętnej jakości. Duży kontrast, realizm barw i głębia koloru – to wszystko doceni każdy użytkownik. Zarówno podczas rozrywki polegającej na oglądaniu filmów czy zdjęć, jak i pracy podczas tworzenia prezentacji i obrabiania zdjęć oraz video. Jeżeli szukasz urządzeń marki Apple, to koniecznie sprawdź naszą ofertę i odwiedzaj nasz sklep co jakiś czas. Na bieżąco uzupełniamy asortyment i możesz w nim znaleźć pożądane przez wiele osób modele tej marki!

pixel