Darmowa dostawa od 50,00 zł

Lenovo ThinkPad P50

( ilość produktów: 1 )

Szukasz profesjonalnej stacji roboczej, która będzie doskonała do zaawansowanej pracy oraz rozrywki? Wybierz Lenovo ThinkPad P50. W tej cenie nie znajdziesz niczego lepszego! Doskonała szybkość, świetny procesor i inne podzespoły, a także profesjonalna karta graficzna – to tylko część zalet tego laptopa!

Lenovo ThinkPad P50 – najważniejsze cechy

Lenovo ThinkPad P50 jest doskonałym sprzętem, który pozwoli Ci pracować z różnych miejsc. To stacja robocza, która sprawdzi się w każdych warunkach. Doskonały dysk SSD, który jest szybki i zarazem wydajny, w połączeniu z czterordzeniowym procesorem i7-6820HQ szóstej generacji zapewnią Ci świetne warunki do pracy. Jeśli zajmujesz się obrabianiem i projektowaniem grafiki, to ten model podźwignie najnowocześniejsze programy z tym związane. Laptop okaże się też doskonały dla wszystkich, którzy edytują filmy video i zajmują się animacjami. Podzespoły umożliwiają osiąganie doskonałych efektów pracy. Lenovo ThinkPad P50 jest niezawodny, szybki i doskonały dla użytkowników, którzy wymagają od sprzętu naprawdę dużo. To laptop premium w poleasingowej, bardzo niskiej cenie. Nowy komputer z takimi samymi gwarancjami jest o wiele droższy, a ty możesz mieć profesjonalny sprzęt do pracy przy niezwykle niskich kosztach. 

 

Lenovo P50 – dla kogo jest?

Laptop Lenovo P50 sprawdzi się przede wszystkim dla grafików, osób tworzących filmy, ale też tworzących projekty architektoniczne i inne przestrzenne plany. Sprawdzi się w codziennej pracy youtubera, fotografa, marketingowca, ale docenią go również osoby, które dopiero uczą się obróbki zdjęć czy tworzenia grafik. Będzie więc doskonały dla wszystkich studentów kierunków artystycznych, ale także programistów front end, którzy dbają o wygląd tworzonych stron czy aplikacji. Lenovo P50 ma duży kontrast, doskonale oddaje barwy i doskonale radzi sobie z głębokimi, kontrastowymi kolorami w niebywale szerokiej skali. Z tego też względu urządzenie doskonale sprawdzi się u osób, którzy uwielbiają grać. Będzie to też świetne urządzenie dla miłośników oglądania filmów w wysokiej jakości.

 

ThinkPad P50 dla Twojej firmy

ThinkPad P50 będzie świetnym  wyposażeniem firmy projektowej, agencji marketingowej czy graficznej. Kupisz go do swojego przedsiębiorstwa, którego praca polega na działaniach przy video, grafikach, zdjęciach i projektach wizualnych. Nie musisz decydować się na nowy sprzęt, który jest niezwykle drogi, aby zapewnić swoim pracownikom wysokiej klasy sprzęt do komfortowej pracy. Wybierz ten poleasingowy komputer!

 

Poleasingowy Lenovo ThinkPad P50

Poleasingowy Lenovo ThinkPad P50 może mieć aż 64 GB pamięci, a więc zapewni miejsce na wszystkie projekty, pliki i programy. Wygodna podczas pracy matryca o wielkości 15,6" zapewni Ci najlepszą jakość obrazu, a wytrzymała obudowa oznacza wytrzymałość i trwałość. Zdecyduj się na profesjonalny sprzęt w niskiej cenie!

pixel