Darmowa dostawa od 50,00 zł

Lenovo ThinkPad X220

( ilość produktów: 1 )

Marka Lenovo stworzyła serię ThinkPad właśnie po to, aby dostarczyć klientom niezwykle wytrzymały i solidny sprzęt. W naszym sklepie internetowym możesz kupić Lenovo ThinkPad X220 w wersji poleasingowej. Oznacza to, że laptop został przez nas dokładnie sprawdzony, przetestowany i wyczyszczony oraz przygotowany do dalszej pracy. Ten laptop jest całkowicie sprawny, a zarazem wydajny. Decydując się na poleasingowy ThinkPad otrzymujesz doskonały sprzęt w rewolucyjnie niskiej cenie. Jeśli jednym z Twoich priorytetów jest odporność i wytrzymałość laptopa, to koniecznie zwróć uwagę właśnie na ten model. Jego konstrukcja jest wytrzymała i dodatkowo wzmocniona. Dzięki temu sprzęt wytrzyma drgania, podróże, uszkodzenia mechaniczne powstałe w codziennym użytkowaniu. Seria otrzymała mnóstwo nagród, co sprawiło, że stała się sławna i pożądana.

Lenovo ThinkPad X220 wytrzymały laptop osobisty

 

Już teraz możesz w naszym sklepie kupić wytrzymały Lenovo ThinkPad X220 w cenie o wiele niższej, niż koszt nowego urządzenia. Jego klawiatura została skonstruowana nie tylko w sposób ergonomiczny, ale jednocześnie jest odporna na zalanie. Ten laptop bez zwątpienia należy do jednych z najlepszych sprzętów i spełni wysokie wymagania użytkowników, którzy potrzebują laptopa do codziennej pracy, rozrywki czy korzystania z internetu.

 

Lenovo X220 – dlaczego warto kupić go w naszym sklepie?

 

Każdy sprzedawany przez nas sprzęt jest nie tylko przetestowany w różnych warunkach, ale także zregenerowany, a podzespoły są wymienione – jeśli jest to potrzebne. Wszystkie egzemplarze naszych laptopów przechodzą przez kilka etapów przygotowań oraz testowania, dlatego też masz pewność, iż kupujesz u nas sprawne urządzenie. Dodajemy do niego zasilacz oraz baterię, której czas pracy wynosi przynajmniej godzinę, aż do 4 godzin! Oprogramowanie także nie będzie Twoim zmartwieniem – otrzymasz urządzenie wraz z Windowsem. Jesteśmy pewni tego, że przekazujemy Ci świetny sprzęt, dlatego też otrzymujesz od nas dodatkową gwarancję. Lenovo X220 to okazja, której nie warto pomijać!

 

ThinkPad X220 – nie tylko wnętrze

 

ThinkPad X220 wyróżnia się solidnymi podzespołami o długiej żywotności i wydajnym działaniu. Procesor, pamięć wewnętrzna, dysk – wszystkie elementy odpowiedzialne za bezproblemową pracę urządzenia są wysokiej jakości. Jednak ten laptop to także wyjątkowy design – klasyczna czerń, smukłość i solidność elementów tworzą zdumiewającą i elegancką kompozycję.

 

Notebook Lenovo X220 – dla kogo jest to urządzenie?

 

Podoba Ci się ten sprzęt, ale nie wiesz czy jest dla Ciebie? Notebook Lenovo X220 to laptop dla każdego, kto potrzebuje sprawnego i solidnego urządzenia do pracy, nauki i użytku osobistego. Sprzęt spełnia oczekiwania większości osób. Nie będzie jednak dobrym wyborem dla grafików czy graczy.

pixel