Blog

Komputery gamingowe – sprawdź, czym się charakteryzują
Fani gier komputerowych zazwyczaj zaczynają swoją przygodę na zwykłym komputerze, przeznaczonym do lekkiej pracy i przeglądania internetu. Jednak bardziej zaawansowane gry charakteryzują się większymi wymaganiami co do sprzętu. Sprawdź więc, czym charakteryzują się komputery gamingowe i dlaczego zwykły PC nie wystarczy.
Czytaj więcej
Poleasingowy laptop biznesowy a laptop do użytku domowego – najważniejsze różnice
Decydując się na zakup laptopa poleasingowego, do wyboru mamy przeróżne modele, które różni nie tylko wygląd, ale też wnętrze, czyli parametry, oraz cena. Niektóre przeznaczone są do użytku domowego, natomiast inne do celów biznesowych. Czy w takim razie laptop konsumencki nie zda egzaminu w pracy? Poznaj najważniejsze różnice między poleasingowym laptopem biznesowym a laptopem do użytku domowego.
Czytaj więcej
Jak nie dbać o laptopa - tego nie rób ze swoim komputerem
Odkąd pojawiły się laptopy, komputery stacjonarne stopniowo zaczęły przechodzić do lamusa. Obecnie, mało w którym domu spotkać się można z używanym na co dzień dużym komputerem – wszyscy doceniamy możliwość przenoszenia swojego peceta i pracy w wygodnym dla nas miejscu. Dlatego, by jak najdłużej cieszyć się użytkowaniem swojego sprzętu, bardzo ważne jest odpowiednie zadbanie o niego. Dowiedz się, czego nie robić ze swoim komputerem!
Czytaj więcej
pixel