Blog

Laptopy do 3000 zł - ranking laptopów
Laptopy do 3000 zł. Czym powinny się charakteryzować? Cóż, pewne jest to, że za tę kwotę możesz kupić porządny sprzęt o mocnych podzespołach, który posłuży Ci zarówno do pracy, jak i rozrywki. Co więcej, taka kwota pozwoli Ci na wybór laptopa poleasingowego o dużo lepszych parametrach niż ma jakikolwiek komputer nowy w tym samym przedziale cenowym. Dowiedz się więcej.
Czytaj więcej
Dofinansowanie do zakupu komputera dla dziecka z rodziny rolniczej
Tylko do 30 grudnia istnieje możliwość składania wniosków o dofinansowanie kosztów zakupu komputera dla dziecka z rodziny rolniczej. Dotyczy to zarówno komputerów stacjonarnych, jak i laptopów. Dofinansowanie obejmuje również niezbędne oprogramowanie, klawiaturę, myszkę, jak i samą ładowarkę. Łączna jego kwota może wynieść 1500 zł. Dowiedz się więcej. 
Czytaj więcej
Laptopy Dell z procesorem i5 – funkcjonalność i wygoda

Laptop, z którego zamierza się korzystać codziennie, wręcz musi cechować się wygodą w użytkowaniu. Takie właśnie są urządzenia Dell z procesorem i5 – intuicyjne, zapewniające komfort korzystania z wielu aplikacji w tym samym czasie i niezwykle eleganckie. Układ klawiszy sprawia, że pracuje się na nich niezwykle płynnie. Te modele są niezwykle często wybierane do pracy biurowej oraz nauki, ponieważ posiadają wszystkie cechy idealnego laptopa do podstawowych czynności rozrywkowych oraz naukowych. Są także reprezentatywne, ich wytrzymała obudowa wygląda niezwykle stylowo i będzie doskonale prezentowała się wraz z oficjalnym strojem podczas szkoleń i  biznesowych spotkań. Dowiedz się więcej!

Czytaj więcej
Lenovo Carbon do Twojej firmy i domu
Chcesz kupić swoim pracownikom wydajne komputery do pracy biurowej? Nie przeznaczaj wielkich środków na nowy sprzęt! W tej samej cenie, a nawet o wiele taniej, kupisz o wiele lepsze komputery przenośne. Będą miały znacznie bardziej wydajne podzespoły, niż laptopy za tę samą cenę kupione nowe. Poleasingowe Lenovo Carbon  to seria doskonałych tanich laptopów do firmy. Są  poleasingowe, dlatego ich niski koszt może Cię szokować, jednak to działający bez problemów sprzęt. Możesz mieć pewność, że wybierając Lenovo Carbon wyposażasz swoich pracowników w ciche i szybkie urządzenia, na których będą mogli wykonywać dokumentację, analizy, prezentacje i wiele innych obowiązków.
Czytaj więcej
Laptopy Dell Latitude E7240 Carbon – wysokiej jakości sprzęt przenośny
Szukasz laptopa, który działa sprawnie i pozwoli Ci na korzystanie z niego w wielu okolicznościach? Zdecyduj się na laptopy Dell z serii Carbon! Są smukłe i lekkie, a także poręczne. Dzięki temu zabierzesz je ze sobą wszędzie. Wygląd tych urządzeń ma stylowy, biznesowy charakter. Dlatego też świetnie sprawdzą się jako laptopy reprezentacyjne, które zabierzesz do klienta na prezentacje. Są bardzo wydajne i można korzystać na nich z wielu aplikacji na raz, dlatego polecamy go dla osób, które poszukują urządzenia do pracy, ale także do rozrywki. Lekkie Dell Carbon posiadają matrycę, dzięki której wzrok nie męczy się tak mocno, jak przy innych typach. Obraz jest tak samo wyraźny nawet w dużym świetle!
Czytaj więcej
Złącze USB 3.0 – co to jest? Co warto o nim wiedzieć?
USB 3.0 to bardzo uniwersalny i popularny port komunikacyjny. Dostępny jest dziś w wielu urządzeniach: komputerach, aparatach, skanerach, klawiaturach, drukarkach, pendrive’ach, a nawet dyskach zewnętrznych. Co warto o nim wiedzieć? I czym się różni on od portu USB 2.0? Sprawdź.
Czytaj więcej
Jak wymienić dysk w laptopie?
Niemal każdy komputer wymaga raz na jakiś czas wymiany dysku. Dzięki temu sprzęt działa o wiele szybciej, a do tego ma większą pojemność. Ze względu na to, że pliki zajmują coraz więcej miejsca, wymiana nośnika danych jest w pewnym momencie niezbędna. Jak się okazuje, nie jest to jednak takie trudne – wystarczy śrubokręt i odrobina wiedzy na ten temat.
Czytaj więcej
Jak dbać o bezpieczeństwo komputera i danych?
Dane, które znajdują się na komputerze, bywają bardzo cenne. Mogą dotyczyć Twojej pracy, rodziny, dzieci. Aby nie przepadły i nie przedostały się w ręce osób postronnych ani nie uległy też uszkodzeniu, zdecydowanie warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenia. W jaki sposób zmaksymalizować bezpieczeństwo swojego sprzętu? I jak się nie dać cyberprzestępcom? Poniżej podajemy garść praktycznych wskazówek.
Czytaj więcej
Komputery All in One – czym się wyróżniają? Zalety, przykłady
Komputery All in One to typ urządzeń, o których często się mówi jako o „komputerach przyszłości”. Wyróżniają się one tym, że ich jednostka centralna schowana jest w samym monitorze. To z kolei daje ogromny komfort użytkowania, zapewniając jednocześnie funkcjonalności zarezerwowane dla komputera stacjonarnego. Jest to sprzęt dedykowany tym osobom, którym zależy na sprzęcie o bardzo dobrych parametrach i które chcą zaoszczędzić sporo miejsca na biurku i pod biurkiem.
Czytaj więcej
pixel