Elektroniczne święta

2017-12-17
Elektroniczne święta

Elektroniczne święta

      Grudzień to z jednej strony czas gorączki zakupowej i przygotowań do kolacji wigilijnej, a z drugiej to czas ciepła, radości, spokoju, który spędzamy z rodziną. Grudzień to również czas, kiedy należy myśleć o najbliższych oraz o prezentach dla nich. Najlepsze upominki to te, dzięki którym na twarzach rodziców, dzieci i dziadków zagoszczą promienne, szczere uśmiechy.

      Najprostszym sposobem na podarowanie uśmiechu jest sprzęt elektroniczny. Dzisiejszy zdigitalizowany świat pędzi do przodu i żeby utrzymać tempo postępu, należy nadążać za technologią. Aktualnie nie ma podziału wiekowego w sferze technologicznej – małe dzieci mają tablety edukacyjne, a czasem nawet i smartphony, a dojrzałe osoby bezbłędnie korzystają z laptopów czy komputerów stacjonarnych. Każdy ma inne potrzeby i inne wymagania, ale odpowiedź na wszystkie życzenia znajdziecie w sklepie Rnew.

 

 

Prezent dla nastolatka

      Okres dojrzewania to bardzo trudny czas zarówno dla rodzica, jak i dla nastolatka, dlatego warto przemyśleć dobrze prezent, gdyż znacznie to ułatwi… wszystko ;). Nastolatkowie oprócz nauki potrzebują oczywiście rozrywki. Idealnym rozwiązaniem jest seria laptopów ThinkPad, czyli solidny laptop, który może zostać wykorzystany do edukacji, ale także do grania czy oglądania filmów i seriali. Laptopy te są oczywiście dostępne w naszym sklepie.

Inną możliwością jest oczywiście smartphone. Mówi się, że w dzisiejszych czasach telefon jest przedłużeniem naszej ręki, a także swego rodzaju skrzynią skarbów – to tutaj przechowujemy pamiątkowe zdjęcia i filmy, a także dokumenty. Najchętniej kupowane smartphony to Samsungi, Huawei oraz Apple.

Dla dzieciaków-gadżeciarzy śpieszymy z kolejnym rozwiązaniem – tablety. Są ogromnym ułatwieniem w szkole, gdyż można na nich sporządzać notatki, nagrywać wykłady, a także ustawiać powiadomienia o kartkówkach czy sprawdzianach.

Najlepsze upominki dla pań

      Każda kobieta lubi prezenty, ale nie każdy mężczyzna wie, jakie rzeczy kupować. Rnew nadciąga z pomocą! Jesteśmy nie tylko liderem na rynku komputerowym, ale przodujemy także w znajomości klientów i ich potrzeb.

      Panie cenią sobie nie tylko wygodę i praktyczność, ale także wygląd, dlatego świetnym rozwiązaniem jest seria Elitebook od HP. Laptopy te charakteryzują się wytrzymałością oraz niezawodnością. Wyróżnia je także minimalistyczny wygląd, którzy przekłada się na niską wagę produktu, dzięki czemu można go swobodnie nosić w większej torebce przez cały dzień.

      Inną propozycją jest oczywiście tablet. Jest to znakomita opcja dla kobiet, które korzystają z Internetu tylko w celach rozrywkowych – zakupy online, przegląd magazynów, social media. Można oczywiście też wykonywać wiele innych czynności, takich jak przelewy czy tworzenie dokumentów w pakiecie MS Office.

Czas goni nas, ale R oznacza prędkość!


      Do świąt pozostało mało czasu, ale spokojnie! Zespół Rnew składa się ze specjalistów od trudnych sytuacji. Kiedy tylko złożysz zamówienie, a wpłata zostanie zaksięgowana, my od razu przystępujemy do przygotowania produktu do wysyłki. Robimy to błyskawicznie, zwłaszcza w okresie świątecznym, bo wiemy, jakie to dla Was ważne, a Wy jesteście ważni dla nas. Zakasajcie rękawy i przejrzyjcie naszą ofertę, z całą pewnością wpadnie Wam coś w oko! Pamiętajcie, kupując używany sprzęt, robicie prezent nie tylko sobie i bliskim, robicie także prezent naszej planecie. Dodatkowo zaoszczędzicie przy tym dużo pieniędzy, które możecie wydać na inne przyjemności. A na zakupiony sprzęt Rnew daje Wam gwarancję! A jeśli się okaże, że prezent był nietrafiony, klienci mają 30-dniowe prawo do zwrotu. Udanych zakupów i uśmiechów przy otwieraniu prezentów!

 


Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
pixel