Przydatne akcesoria do twojego laptopa

2018-11-27
Przydatne akcesoria do twojego laptopa

Zewnętrzny dysk HDD

Przestrzeń dyskowa zawsze się przydaje. Szczególnie, jeśli masz sporo prywatnych zdjęć, filmów, muzyki i gier. Decydując się na zakup zewnętrznego magazynu pamięci, weź pod uwagę budżet, jakim dysponujesz. Dyski HDD są tańsze i pojemniejsze od dysków SSD. Pracują jednak wolniej. Jeśli bardziej zależy Ci na sporej pamięci niż na szybkości działania, standardowy, zewnętrzny dysk HDD okaże się idealny, zwłaszcza do użytku domowego.  

Torba do laptopa

Torba to niezbędne wyposażenie każdego laptopa, jeżeli planujesz przemieszczać się razem ze swoim urządzeniem. Droga do pracy, wyjazdy służbowe, podróże – w takich sytuacjach liczy się mobilność. Torba dobrej jakości pozwoli na wygodne przenoszenie netbooka z miejsca na miejsce. Akcesorium zabezpieczy komputer przed uszkodzeniami mechanicznymi, może też zapewnić dodatkową przestrzeń do przechowywania przedmiotów takich jak notesy, długopisy, dokumenty czy słuchawki. Doskonałym, uniwersalnym wyborem będzie czarna, biznesowa torba do laptopa o przekątnej matrycy 14’’, dopasowana do wymiarów urządzeń należących do najpopularniejszej grupy notebooków. Praktyczna i poręczna, okaże się niezastąpionym akcesorium do codziennego użytkowania, znajdziesz ją tutaj.  

Stacja dokująca Dell PR03X

Nasza stacja dokująca Dell PR03X, kompatybilna z większością modeli Dell, zwiększy możliwości techniczne Twojego laptopa i zapewni dodatkowy komfort korzystania z urządzenia. Ten przydatny dodatek do komputera jest wyposażony w liczne złącza i gniazda. Posiada 5 wejść USB 2.0, jedno VGA, jedno DVI, Audio in, Audio out, LAN RJ-45, ESATA oraz DisplayPort. Daje to możliwość podłączenia drukarki albo monitora do stacji dokującej, zamiast do laptopa. Wystarczy połączyć się z akcesorium, by swobodnie korzystać z dodatkowych urządzeń, bez konieczności ciągłego przepinania kabli. Z pewnością będzie to wygodne rozwiązanie, które usprawni Twoją pracę. Sprawdź naszą ofertę. 

Mysz optyczna USB HP

Wiele osób nie lubi korzystać z touchpada. Płytka dotykowa uniemożliwia im komfortowe użytkowanie laptopa. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem będzie poleasingowa, oryginalna myszka przewodowa firmy HP. Wygodne i skuteczne narzędzie sterujące okaże się szczególnie przydatne, gdy musisz wykonać czynności wymagające precyzji. Akcesorium docenią też gracze.  

Kabel VGA-VGA D-SUB monitor

Złącze VGA (Video Graphics Array), nazywane też D-Sub, to standardowe złącze analogowe służące do przesyłania obrazu, przykładowo z laptopa do monitora. Oferowany przez nas kabel wyróżnia się wysoką jakością i niską ceną. Przewód o długości 1,5 metra gwarantuje wygodę użytkowania i pozwala na stosowanie go na znacznych odległościach. Dzięki kablowi VGA możesz pracować na dwóch ekranach jednocześnie, co zwiększa przestrzeń roboczą i komfort w trakcie wykonywania rozmaitych czynności jak obróbka graficzna zdjęć czy praca nad tekstem.  

Mając w posiadaniu laptopa warto zadbać o wyposażenie go w przydatne akcesoria. Do tych najbardziej praktycznych należą myszka, stacja dokująca oraz torba. Opisane dodatki sprawią, że korzystanie z komputera stanie się znacznie wygodniejsze.
pixel